Poročilo
Uvrstitve
Posnetki s tekmovanja

11. državno Tekmovanje elastomobilov

        

Poleg nagrad, ki so jih prejeli tekmovalci, so nagrade za prva tri mesta prejele tudi šole, s katerih so prišle prve tri skupine v vsaki kategoriji:

1. mesto: prost vstop ene skupine pri obisku Hiše eksperimentov IN izvedba treh dogodivščin na šoli v sklopu projekta Bliža znanosti se cesta, nje se, ljubca! veselim;

2. mesto: prost vstop ene skupine in ogled ene dogodivščine pri obisku Hiše eksperimentov

3. mesto: prost vstop ene skupine pri obisku Hiše eksperimentov


OBLIKOVNA NAGRADA:

  • TARZAN (OŠ Ivana Roba, Šempeter pri Gorici)

 

NAGRADA OBČINSTVA:

  • FRS MOBIL 2 (OŠ Franca Rozmana - Staneta, Ljubljana - Šentvid)

 

REZULTATI TEKMOVANJA:

1. GROSKO 4 (OŠ LA Grosuplje, Grosuplje), 155.18 m
2. PRVI UDAREC (OŠ Ivana Cankarja Ljutomer, Ljutomer), 134.01 m
2. DIVJA PETELINA (OŠ Bojana Ilicha, Maribor), 110.48 m
3. BOLT (OŠ Neznanih talcev, Dravograd), 108.2 m
4. ČVAPČIČI (OŠ Veržej, Veržej), 104.72 m
5. HITRI IN DRZNI (OŠ Ivana Kavčiča, Izlake), 96.65 m
6. COCK ROCKET (OŠ Sava Kladnika Sevnica, Sevnica), 94.84 m
7. MONSTER (OŠ Ivana Kavčiča, Izlake), 91.85 m
8. PIFLARJI (OŠ Vrhovci, Ljubljana), 91.81 m
9. SKY DRIVER (OŠ Idrija, Idrija), 91.00 m
10. ŽLED (OŠ Neznanih talcev, Dravograd), 88.2 m


Na tekmovanju so sodelovale še skupine (abecedni vrstni red):
  • AM DOMŽALE (OŠ Domžale, Domžale)
  • BOLHA 8 (OŠ Blanca, Blanca)
  • BOLT (OŠ Antona Ingoliča, Pragersko)
  • CERKLJANSKI MOJSTRI (OŠ Cerkno, Cerkno)
  • DVOCEVKA (OŠ Veržej, Veržej)
  • EKIPA, DA TE SKIPA (OŠ Žužemberk, Žužemberk)
  • ELASTOSULKI (OŠ Križevci, Križevci pri Ljutomeru)
  • F.I.D.I. (OŠ Blanca, Blanca)
  • FENDT 820 VARIO (OŠ Šmarje pri Jelšah, Šmarje pri Jelšah)
  • FOXWAGEN (OŠ Jakoba Aljaža, Kranj)
  • FRS MOBIL 1 (OŠ Franca Rozmana - Staneta, Ljubljana - Šentvid)
  • GORENCI (OŠ Jakoba Aljaža, Kranj)
  • JEDRSKA MAŠINA (OŠ Danile Kumar, Ljubljana)
  • JTT DOMŽALE (OŠ Domžale, Domžale)
  • KOKICAR (OŠ Dragomelj, Domžale)
  • KRPAN (OŠ Šentjanž pri Dravogradu, Šentjanž pri Dravogradu)
  • LETEČA KOBRA (OŠ Toneta Čufarja Jesenice, Jesenice)
  • LOL XD (OŠ Ivana Roba, Šempeter pri Gorici)
  • MAN (OŠ Šmarje pri Jelšah, Šmarje pri Jelšah)
  • MAU (OŠ dr. Vita Kraigherja, Ljubljana)
  • NEUNIČLJIV (OŠ Miška Kranjca Velika Polana, Velika Polana)
  • OSBURN (OŠ Šentjanž pri Dravogradu, Šentjanž pri Dravogradu)
  • PAT IN MAT (OŠ Janka Kersnika Brdo, Lukovica)
  • POČAK, DA DAM V PRVO (OŠ Žužemberk, Žužemberk)
  • POLICIST (OŠ Dragomelj, Domžale)
  • RIBNČANKA 013 (OŠ Dr. Franceta Prešerna, Ribnica)
  • SAVINJČANKE (OŠ Braslovče, Braslovče)
  • STRELA (OŠ Toneta Čufarja Jesenice, Jesenice)
  • STRELA (OŠ Braslovče, Braslovče)
  • SWAG (OŠ Janka Kersnika Brdo, Lukovica)
  • ŠTAJERCI (OŠ Bojana Ilicha, Maribor)
  • TURBO ROŽICA (OŠ Miška Kranjca Velika Polana, Velika Polana)
  • ZADNJI UDAREC (OŠ Ivana Cankarja Ljutomer, Ljutomer)
  • ZELENI DIRKAČ (OŠ Idrija, Idrija)
























zvitež











Če ste prireditev zamudili, se nam pridružite na dvanajstem tekmovanju v sezoni 2014/15. Več si preberite na strani Tekmovanje elastomobilov.

Oglejte si poročila in pravilnik s prejšnjih tekmovanj elastomobilov:


OSNOVNE INFORMACIJE
individualni obisk
  • sobota in nedelja
    od 10. do 18. ure
  • Med jesenskimi počitnicami smo dodatno odprti 28, 29., 30. ter 31. 10. med 10. in 18. uro.
  • Za vstop v Hišo eksperimentov je za vse obiskovalce (tudi otroke) obvezna maska, ki pokriva nos ter usta.
    Za starejše od 15 je obvezno izpolnjevanje PCT pogoja.
  • sobota 30. 10. 2021 ob 17.00
    null*
  • nedelja 31. 10. 2021 ob 17.00
    null*
  • predjed pred obiskom
  • koledar
skupinski obisk

* pridržujemo si pravico do spremembe
© 2014 Hiša eksperimentov